Alarmy

Chraňte svůj domov před nezvanými hosty. S moderními alarmy bude vaše rodina i majetek v bezpečí. Alarm patří mezi základní zabezpečovací systémy domu a pohlídá za vás situaci v době vaší nepřítomnosti i během noci, kdy se můžete bez obav oddávat ničím nerušenému spánku.

Váš dům zabezpečíme pomocí nejmodernějších technologií. Pracujeme s kvalitními alarmy značek Paradox, OSE, Galaxy, Eldes nebo Jablotron. Ty všechny disponují vlastní mobilní aplikací, díky které budete mít o zabezpečení domu přehled kdykoli a kdekoli.

alkamont alarmy
alkamont alarmy ciselnik

Výhodou alarmů je možnost jejich naprogramování přesně dle vašich potřeb. Neoprávněný vstup na pozemek či do objektu je odhalen pomocí detektoru pohybu, magnetického kontaktu či na základě jiného způsobu zvoleného po konzultaci s klientem.

Pomocí detektorů je při správném nastavení možné snadno rozpoznat psa či jiné domácí zvíře, které se následně může pohybovat po objektu, aniž by aktivovalo alarm.

Kromě standardních detektorů pohybu se zabýváme i instalací požárních hlásičů a detektorů rozbitého skla, plynů nebo zaplavení vodou.

Proč mít prostor zabezpečený alarmem

Ve dne i v noci chráníte sebe a svůj majetek.

Získáte nepřetržitý přehled o bezpečnostní situaci.

Můžete bez obav opustit dům i na delší dobu.

Propojení alarmu s mobilní aplikací

V době chytrých telefonů a praktických mobilních aplikací nemohli ani výrobci elektronických zabezpečovacích systémů zůstat pozadu. Proto je dnes možné propojit alarm s mobilní aplikací, díky které získáte nepřetržitý přehled o bezpečnostní situace ve vašem domě či jiném objektu.

Ovládání aplikací je jednoduché a s jeho nastavením vám při montáži alarmu rádi pomůžeme. Pokud by vám tento způsob přesto nevyhovoval, stále si můžete zvolit hlášení o případném nebezpečí v podobě SMS či telefonátu z ústředny.

S čím v terénu pracujeme

alkamont alarm senzor
alkamont alarmy detektor
alkamont alarmy display
alkamont alarmy detektor

S jakými značkami výrobků spolupracujeme

eldes
paradox security systems
hikvision
jablotron

Proč si vybrat právě Alkamont?

Jsme spolehliví a na kvalitě našich služeb i produktů nám záleží.

Můžete se na nás spolehnout i po uplynutí záruční doby.

Cenovou nabídku a úvodní konzultaci u nás máte zdarma.

Každý případ má své funkční řešení – a my ho vždy najdeme.

Napište nám